FAQ

Są spore szanse, że tak! Zawsze aktualne dni i godziny otwarcia znajdziesz na naszej stronie głównej, Mapach Google i Facebooku.

Regionalne wino, sery, taras widokowy i ponad 100 kilometrów panoramy Podkarpacia – brzmi jak plan na bardzo udane popołudnie. Jeśli tylko znajdziemy czas, chętnie opowiemy nieco więcej o winnicy, być może uda się również zajrzeć do przetwórni czy na plantację. 

Jeśli chcesz mieć pewność, że poznasz nas od każdej strony, zapraszamy do kontaktu na adres grupy@winnicawidokowa.pl – zorganizujemy dla Ciebie degustację wraz z zwiedzaniem.

Do wina serwujemy sery regionalne od Serowarni Piastowskiej – w przypadku większego apetytu zapraszamy do zakładki Lokalnie, gdzie znajdziecie nasze polecenia restauracji w najbliższej okolicy.

Jeszcze jak! Kochamy i zapraszamy wszystkie zwierzaki – ostrzegamy jednak, że psim Gospodarzem winnicy jest nasz Brexit – zawsze pokojowo nastawiony do swoich Gości, jednak jeśli z drugiej strony nie będzie “chemii” – prosimy o przygotowanie smyczy dla Twojego pupila i pilnowanie, by nie rozkręcili z Brexitem żadnej awantury.

Domki Widokowe są już w budowie, na ten moment jednak nie mamy własnej bazy noclegowej. Zapraszamy kampery i namioty, a po mniej mobilne zakwaterowanie odsyłamy do zakładki Wizyty w wdokowej.

Gości do 10 osób zapraszamy w godzinach otwarcia bez rezerwacji – jeśli chcecie zjawić się Grupą (10 osób i więcej) – prosimy o kontakt pod adresem grupy@winnicawidokowa.pl

Oczywiście, jednak winnica rządzi się swoimi prawami – stawiamy na infrastrukturę i atrakcje dla pełnoletnich. Jeśli Twoja pociecha szybko się nudzi i roznosi ją energia – polecamy zorganizować opiekę i wpaść do nas na relaks dla dorosłych.

Jasne – dla kierowców, abstynentów i niepełnoletnich Gości przygotowaliśmy ofertę soków naturalnych z naszego regionu. Nie serwujemy kawy ani herbaty, ale solidną dawkę kofeiny zapewnią lokalne napary z Yerba Mate na bazie soków owocowych.

Dodatkowo serwujemy sery regionalne (Serowarnia Piastowska) oraz sezonowo owoce z ekologicznej plantacji naszej Sąsiadki.

Winnica jest czynna codziennie, jednak jest to miejsce prowadzone i pielęgnowane przez jedną, 5-osobową Rodzinę. Przed otwarciem bram pracujemy na plantacji, po ich zamknięciu szybko przemieszczamy się do przetwórni “robić” wino i organizować wysyłki i dostawy. Chcemy być miejscem autentycznym i w duchu slow life przyjmować Was z uważnością, a dodatkowo od czasu do czasu odpocząć i naładować baterie – dlatego właśnie jesteśmy otwarci “tak krótko” 😉

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Chętnie Ci pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania. Możesz do nas zadzwonić +511 300 190 , napisać maila kontakt@winnicawidokowa.pl lub wypełnić formularz.

Strona zawiera treści alkoholowe i jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich

Czy masz ukończone 18 lat?